silezio

Foraj Kuzoj el Silezio Silesian Distant Cousins

Milicz

Familioj el la distrikto de Milicz en 1925
(laŭ Adreslibro de la distrikto de Militsch (Milicz) 1925/26)

Urbo

A-D

E-G

H-J

K

L-M

N-R

S

T-Z

Abend Ferdinand, Kodlewe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Abend Gustav, Heidchen, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Abend Max, Gontkowitz, Gut, Kr. Militsch (Förster), AB: 1925/26
Abend Oskar, Heidchen, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Abend Oskar, Heidchen, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Ablaß Berthold, Wildbahn, Kr. Militsch (Hausbesitzer u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Ablaß Paul, Militsch, Bartschvorstadt 12 (Arbeiter), AB: 1925/26
Ablaß Reinhold, Ziegelscheune, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Ablaß Wilhelm, Ziegelscheune, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Abramowsky Georg, Militsch-Schloß, Gut, Kr. Militsch (stellv. Gutsvorsteher), AB: 1925/26
Achner Josef, Prausnitz (Militsch), Oberenigkerstr. 17 (Arbeiter), AB: 1925/26
Ackermann Klara, Militsch, Bahnhofstr. 14 c (verehel. Rentier), AB: 1925/26
Ackermann Kurt, Militsch, Bahnhofstr. 14 c (Landwirt), AB: 1925/26
Adam Emil, Militsch, Schützenstr. 1 (Arbeiter), AB: 1925/26
Adam Hermann, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 7 (Arbeiter), AB: 1925/26
Adasch Karl, Klein-Ossig, Gut, Kr. Militsch (Schäfer), AB: 1925/26
Adasch Max, Militsch, Richthofenstr. 14 (Verwaltungsgehilfe),AB: 1925/26
Adler Christiane, Kollande, Kr. Militsch (Witwe), AB: 1925/26
Adler Gerhard, Militsch, Bartschstr. 12 (Bürogehilfe), AB: 1925/26
Adler Gustav, Klein-Tschunkawe, Kr. Militsch (Gastwirt), AB: 1925/26
Adler Gustav, Sulau (Militsch), Bahnhofstr. 165 (Postschaffner), AB: 1925/26
Adler Hermann, Gollkowe, Gut, Kr. Militsch (Gutsverwalter), AB: 1925/26
Adler Hermann, Gontkowitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Adler Hermann, Kollande, Kr. Militsch (Schuhmachermstr.), AB: 1925/26
Adler Hermann, Nieder-Wiesenthal, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Adler Josef, Eichdorf, Gut, Kr. Militsch (Inspektor), AB: 1925/26
Adler Karl, Gontkowitz, Kr. Militsch (Freisteller u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Adler Robert, Wildbahn, Kr. Militsch (Hausbesitzer), AB: 1925/26
Adler Wilhelm, Bratschelhof, Gut, Kr. Militsch (Ackerpächter), AB: 1925/26
Adolph Robert, Trachenberg (Militsch), Schulstr. , Neues Beamtenhaus (Zollsekretär), AB: 1925/26
Ahrendt Carl, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 6 (Rohproduktenhändler), AB: 1925/26
Albert Christiane, Militsch, Breslauerstr. 6 (verw. Fleischermeister), AB: 1925/26
Algner August, Radziunz, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Algner August, Radziunz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Algner Heinrich Wilhelm, Trachenberg (Militsch), Hohestr. 5 (Kaufmann), AB: 1925/26
Algner Hermann, Karbitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Algner Hermann, Radziunz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Algner Rudolf, Heinrichsdorf, Dom. Idahof, Kr. Militsch (Schmiedemstr.), AB: 1925/26
Algner Wilhelm, Kodlewe, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Alscher Friedrich, Guhre, Kr. Militsch (Vorwerksbesitzer), AB: 1925/26
Alt Hermann, Trachenberg (Militsch), Hinterstr. 7 (Fischhändler), AB: 1925/26
Alter Heinrich, Karbitz, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Alter Reinhold, Beichau, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Altmann Gustav, Militsch, Langestr. 8 (Postschaffner), AB: 1925/26
Ambrosius Adolf, Sulau (Militsch), Militscherstr. 13 (Mechaniker), AB: 1925/26
Ambrosius Ernst, Militsch, Bahnhofstr. 16 (Arbeiter), AB: 1925/26
Ambrosius Fritz, Militsch, Bahnhofstr. 16 (Schuhmacher), AB: 1925/26
Ambrosius Georg, Militsch, Bahnhofstr. 9 (Tischler), AB: 1925/26
Ambrosius Ida, Militsch, Bahnhofstr. 9 (verw. Tischlermstr), AB: 1925/26
Ambrosius Karl, Militsch, Bartschvorstadt 23 (Arbeiter), AB: 1925/26
Ambrosius Karl, Militsch, Bartschvorstadt 1 a (Werkmeister), AB: 1925/26
Ambrosius Karl, Tschotschwitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Ambrosius Richard, Militsch, Bartschvorstadt 23 (Arbeiter), AB: 1925/26
Ambrosius Wilhelm, Goidinowe, Kr. Militsch (Schmiedemstr.), AB: 1925/26
Ambrosius Wilhelm, Steffitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Amende Karl, Althammer-Goschütz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Anders Elisabeth, Trachenberg (Militsch), Langestr. 2 (Putzmacherin), AB: 1925/26
Anders Fedor, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch, Tel. 23 (Kaufmann), AB: 1925/26
Anders Felix, Militsch, Kirchpl. 2 (Lehrer und Kantor), AB: 1925/26
Anders Gustav, Powitzko, Kr. Militsch (Lehrer i.R.), AB: 1925/26
Anders Herbert, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch, Tel. 23 (Kaufmann), AB: 1925/26
Anders Johann, Militsch, Bartschvorstadt 22a (Versorgungsanwärter), AB: 1925/26
Anders Karl, Trachenberg (Militsch), Kuntestr. 10 (Ackerbürger), AB: 1925/26
Anders Karl, Trachenberg (Militsch), Kuntestr. 8 (Kutscher), AB: 1925/26
Anders Paul, Militsch, Breslauerstr. 2 (Kutscher), AB: 1925/26
Anders Paul, Trachenberg (Militsch), Scheuerstr. 2 (Eisenbahnbeamter), AB: 1925/26
Andersch Klara, Prausnitz (Militsch), Gartenstr. 7 (verehel. Polizaiwachtmstr.), AB: 1925/26
Andersson Helene, Militsch, Bartschstr. 15 (Buchhalterin), AB: 1925/26
André Otto, Trachenberg (Militsch), Schulstr., Neues Beamtenhaus (Oberpostsekretär a.D.), AB: 1925/26
Andrzejak Anna geb. Rachfahl, Trachenberg (Militsch), Langestr. 30 (Arbeiterin), AB: 1925/26
Aniol Ida geb. Woitschek, Trachenberg (Militsch), Scheuerstr. 5 (verw. Böttchermeister), AB: 1925/26
Anke Bernhard, Prausnitz (Militsch), Gartenstr. 7 (Architekt), AB: 1925/26
Anlauf Reinhold, Prausnitz (Militsch), Ring 23 (Lokomotivführer), AB: 1925/26
Anlauf Richard, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Lehrer), AB: 1925/26
Ansorge Paul, Trachenberg (Militsch), Schloßstr. 7 (Obergerichtsvollzieher), AB: 1925/26
Anwand Marta, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 28 (Molkereibesitzerin), AB: 1925/26
Anwand Martin, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 28 (Betriebsleiter), AB: 1925/26
Arlt Emanuel, Groß-Bargen, Kr. Militsch (Lehrer und Kantor), AB: 1925/26
Arlt Gustav, Linsen, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Arlt Hermann, Linsen, Kr. Militsch (Freisteller u. Windmüller), AB: 1925/26
Arlt Paul, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 6 (Justizobersekretär), AB: 1925/26
Arnast August, Peadauschke, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Arnast Frieda, Bogislawitz, Kr. Militsch (Stellenbesitzerin), AB: 1925/26
Arnast Paul, Freyhan-Schloß, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Arnast Paul, Kuschwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Arndt Anna, Trachenberg (Militsch), Breslauerstr. 38 (verw. Gastwirt), AB: 1925/26
Arndt Karl, Militsch, Richthofenstr. 11 (Gastwirt), AB: 1925/26
Aron Moses, Trachenberg (Militsch), Langestr. 18, Tel. 31 (Kaufmann), AB: 1925/26
Artelt Paul, Przittkowitz, Kr. Militsch (Lehrer), AB: 1925/26
Artlich August, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 4 (Schuhmacher), AB: 1925/26
Artlich Maria, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 4 (Rentnerin), AB: 1925/26
Artlich Marie, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 4 (verw. Schuhmachermeister), AB: 1925/26
Asser Christiane, Tschotschwitz, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Asser Hermann, Tschotschwitz, Kr. Militsch (Stellenpächter), AB: 1925/26
Asser Paul, Nesselwitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Asser Robert, Kesselsdorf, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Asser Robert, Tschotschwitz, Kr. Militsch (Kaufmann), AB: 1925/26
Aßmann Adolf, Hammer-Trachenberg, Kol. Biadauschke, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Aßmann Bruno, Hammer-Trachenberg, Kol. Biadauschke, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Aßmann Bruno, Prausnitz (Militsch), Neustadt 2 (Rentner), AB: 1925/26
Aßmann Emilie, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 13 (Rentiere), AB: 1925/26
Aßmann Johannes, Prausnitz (Militsch), Neustadt 2 (Hausbesitzer), AB: 1925/26
Aßmann Otto, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 16, Telefon 12 (Getreidekaufmann), AB: 1925/26
Ast Anna, Herrnkaschütz, Kr. Militsch (Inwohnerin), AB: 1925/26
Ast Josef, Herrnkaschütz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Ast Paul, Hammer-Trachenberg, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
August Anna, Sayne, Kr. Militsch (Stellenbesitzerin), AB: 1925/26
August Hermann, Prausnitz (Militsch), Ring 35 (Rentner), AB: 1925/26
August Meta, Klein-Bargen, Kr. Militsch (Witwe), AB: 1925/26
August Wilhelm, Karbitz, Kr. Militsch (Rentenempfänger), AB: 1925/26
Aust Alfred, Trachenberg (Militsch), Alte Kirchstr. 8 (Hauptlehrer u. Chorrektor), AB: 1925/26
Aust Anna, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Schneiderin), AB: 1925/26
Aust Emilie, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Schneiderin), AB: 1925/26
Aust Fritz, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 14 (Dachdecker), AB: 1925/26
Aust Karl, Groß-Bargen, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Aust Karl, Gugelwitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Aust Karl, Militsch, Bahnhofstr. 26 (Schneidermstr.), AB: 1925/26
Aust Konrad, Trachenberg (Militsch), Großer Ring 7 (Sparkassen-Gegenbuchführer), AB: 1925/26
Aust Marta, Prausnitz (Militsch), Neustadt 8 (Arbeiterin), AB: 1925/26
Aust Paul, Trachenberg (Militsch), Großer Ring 7 (Gastwirt, Alte Stadtbrauerei), AB: 1925/26
Aust Robert, Schwentroschine, Kr. Militsch (Zimmermann), AB: 1925/26
Aust Rosina, Prausnitz (Militsch), Ring 26 (Rentenempfängerin), AB: 1925/26
Aust Wilhelm, Gugelwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Aust Wilhelm, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 18 (Arbeiter), AB: 1925/26
Babarowsky Andreas, Groß-Kaschütz, Kr. Militsch (Schmied), AB: 1925/26
Babatz Wilhelm, Prausnitz (Militsch), Ring 23, Tel. 57 (Gatwirt), AB: 1925/26
Babst Ernst, Kollande, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Babst Ernst, Nieder-Wiesenthal, Kr. Militsch (Steinsetzer u. Landwirt), AB: 1925/26
Babst Karoline, Althammer-Militsch, Kr. Militsch (Witwe), AB: 1925/26
Bachale Wilhelm, Hermenau, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bachetzki Karoline (geb. Schosny), Trachenberg (Militsch), Hermenauer-Damm 3 (Witfrau), AB: 1925/26
Bachstein Eduard, Tschotschwitz, Kol. Lilikowe, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Bachstein Ernst, Bratschelhof, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bachstein Gottlieb, Wirschkowitz, Gut, Kr. Militsch (Schaffer), AB: 1925/26
Bachstein Karl, Heinrichsdorf, Dom. Idahof, Kr. Militsch (Schaffer), AB: 1925/26
Bachstein Richard, Tschotschwitz, Kol. Lilikowe, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Badelt Gustav, Militsch, Bahnhofstr. 6 (Steuerassistent), AB: 1925/26,
Baehnisch Beate, Militsch, Bahnhofstr. 9 (Schneiderin), AB: 1925/26
Baehnisch Elise, Militsch, Breslauerstr. 12 (Wirtschafterin), AB: 1925/26
Baer Adolf, Mislawitz, Kr. Militsch (Lehrer), AB: 1925/26
Baer Arthur, Militsch, Breslauerstr. 23, Telefon 102 (Kaufmann), AB: 1925/26
Bahr Karl, Militsch, Richthofenstr. 10 (Kaufmann), AB: 1925/26
Baldamus Richard Wilhelm, Militsch, Bahnhofstr. 10 (Leutnant), AB: 1925/26
Ballhorn Adolf, Militsch, Ring 32 (Destillateur), AB: 1925/26
Balzerek Hedwig, Militsch, Breslauerstr. 16 (Verkäuferin), AB: 1925/26
Banaschewitz Franz, Bogislawitz, Kr. Militsch (Gastwirt), AB: 1925/26
Bandke August, Karbitz, Kr. Militsch (Schrankenwärter), AB: 1925/26
Bandlow Karl, Militsch, Ring 15, Telefon 28, Rechtsanwalt und Notar), AB: 1925/26
Bandmann Anna, Prausnitz (Militsch), Guhlauer-Chaussee 1 (verw. Müllermeister), AB: 1925/26
Bandmann Berta (geb. Rinke), Trachenberg (Militsch), An der Schätzke 4 (verw. Müllermeister), AB: 1925/26
Bandmann Fedor, Prausnitz (Militsch), Ring 3 (Postsekretär i.R.), AB: 1925/26
Bandmann Hermann, Trachenberg (Militsch), Fischergasse 2 (Arbeiter), AB: 1925/26
Bandmann Josef, Przittkowitz, Kr. Militsch (Müllermstr. u. Landwirt), AB: 1925/26
Bandmann Margarete, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 6 (verw. Stationsvorsteher), AB: 1925/26
Bandmann Marta, Trachenberg (Militsch), Langestr. 31 (Plätterin), AB: 1925/26
Banke Willi, Hammer-Sulau, Kr. Militsch (Lehrer), AB: 1925/26
Barantke Ernst, Birnbäumel, Kr. Militsch (Stellmacher), AB: 1925/26
Barantke Karoline, Dammer, Kr. Militsch (Lohngärtnerwitwe), AB: 1925/26
Barantke Paul, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 22 (Rentenempfänger), AB: 1925/26
Barbas Karoline, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Witwe), AB: 1925/26
Bargenda Adolf, Tschotschwitz, Gut, Kr. Militsch (Waldwärter), AB: 1925/26
Bargenda Josef, Eisenhammer, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Bargende Albert, Linsen, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bargende August, Groß-Perschnitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bargende Berthold, Linsen, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bargende Veronika, Linsen, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Bartelt Josef, Trachenberg (Militsch), Fischergasse 2 (Arbeiter), AB: 1925/26
Bartenstein Karl, Wensewitz, Gut, Kr. Militsch (Rittergutsbesitzer un Gutsvorsteher), AB: 1925/26
Bartlog August, Nesselwitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bartlog Bruno, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bartlog Dorothea, Duchawe, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Bartlog Ernst, Breschine-Sulau, Kr. Militsch (Fleischer), AB: 1925/26
Bartlog Friedrich, Kasawe, Kr. Militsch (Bauer), AB: 1925/26
Bartlog Friedrich, Postel, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Bartlog Fritz, Neuwalde, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bartlog Gustav, Duchawe, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Bartlog Karl, Birnbäumel, Kr. Militsch, Tel: Sulau Nr. 41 (Handelsmann), AB: 1925/26
Bartlog Karl, Kasawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bartlog Oswald, Neudorf-Sulau, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bartlog Paul, Kasawe, Kr. Militsch (Stellmacher), AB: 1925/26
Bartlog Rosina, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Bartlog Wilhelm, Kasawe, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Bartnig Emma, Schwentroschine, Kr. Militsch (Freistellerin), AB: 1925/26
Bartnig Friedrich, Kasawe, Kr. Militsch (Bauer), AB: 1925/26
Bartnig Johann, Hammer-Trachenberg, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bartnig Josef, Hammer-Trachenberg, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bartnig Karl, Groß-Ossig, Kr. Militsch (Restgutsbesitzer), AB: 1925/26
Bartnig Robert, Wallkawe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bartsch Auguste, Militsch, Bahnhofstr. 13 (verw. Sekretär), AB: 1925/26
Bartsch Auguste, Postel, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Bartsch Carl, Postel, Kr. Militsch (Ackerpächter), AB: 1925/26
Bartsch Carl, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 18, Tel. 63 (Werkführer), AB: 1925/26
Bartsch Ernst, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Häusler u. Maurer), AB: 1925/26
Bartsch Friedrich, Bogislawitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bartsch Fritz, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Arbeiter), AB: 1925/26
Bartsch Gottlieb, Herrnkaschütz, Gut, Kr. Militsch (Hofverwalter), AB: 1925/26
Bartsch Gustav, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Zimmermann), AB: 1925/26
Bartsch Hermann, Nesigode, Kol. Schöneiche, Kr. Militsch (Schneidermstr.), AB: 1925/26
Bartsch Hubert, Birnbäumel, Kr. Militsch (Hilfsförster), AB: 1925/26
Bartsch Ida, Postel, Kr. Militsch (Freistellenbesitzerin), AB: 1925/26
Bartsch Karl, Grabofnitze, Gut, Kr. Militsch (Teichwärter, stellv. Gutsvorsteher), AB: 1925/26
Bartsch Karl, Groß-Lahse, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Bartsch Luise, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Witwe), AB: 1925/26
Bartsch Paul, Trachenberg (Militsch), Schulstr. 5a (Postschaffner), AB: 1925/26
Bartsch Reinhold, Groß-Lahse, Kr. Militsch (Zimmermann), AB: 1925/26
Bartsch Robert, Steffitz, Gut, Kr. Militsch (Bauführer), AB: 1925/26
Bartsch Wilhelm, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bartsch Wilhelm, Kuschwitz, Kr. Militsch (Zimmermann), AB: 1925/26
Bartsch Wilhelm, Ziegelscheune, Kr. Militsch (Zimmermann), AB: 1925/26
Barufe Anna, Radziunz, Gut, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Barufe August, Radziunz, Kr. Militsch (Zimmermann), AB: 1925/26
Barufe August, Radziunz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Barufe August, Radziunz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Barufe Johann, Hammer-Trachenberg, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Barufe Josef, Borzenzine, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Barufe Josef, Schmiegrode, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Barufe Karl, Goitke, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Barufe Paul, Goitke, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Barufke Anna, Podasch, Kr. Militsch (Inwohnerin), AB: 1925/26
Barufke August, Ziegelscheune, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Barufke Auguste, Schlenz, Kr. Militsch (Gastwirtin), AB: 1925/26
Barufke Christiane, Schlabitz, Kr. Militsch (Witfrau), AB: 1925/26
Barufke Emil, Kraschnitz, Kr. Militsch (Postschaffner), AB: 1925/26
Barufke Emil, Militsch-Schloß, Kr. Militsch (Friedhofsgärtner), AB: 1925/26
Barufke Erdmann, Joachimshammer, Gut, Kr. Militsch (Ackerpächter), AB: 1925/26
Barufke Fritz, Trachenberg (Militsch), Ansiedlung (Maurer), AB: 1925/26
Barufke Gustav, Militsch, Kirchplatz 2 (Arbeiter), AB: 1925/26
Barufke Hermann, Militsch, Richthofenstr. 22 (Oberpostschaffner a.D.), AB: 1925/26
Barufke Karl, Gontkowitz, Kr. Militsch (Schmied), AB: 1925/26
Barufke Karl, Jantkawe, Gut, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Barufke Karl, Jantkawe, Kr. Militsch (Zimmermann), AB: 1925/26
Barufke Karl, Kollande, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Barufke Karl, Militsch, Bartschvorstadt 23 (Rentenempfänger), AB: 1925/26
Barufke Karl, Wiersebenne, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Barufke Luise, Mislawitz, Kr. Militsch (Wäscherin), AB: 1925/26
Barufke Otto, Goidinowe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Barufke Paul, Schlabitz, Kr. Militsch (Zimmermann), AB: 1925/26
Barufke Paul, Strebitzko, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Barufke Richard, Militsch, Richthofenstr. 22 (Postschaffner), AB: 1925/26
Barufke Wilhelm, Militsch, Richthofenstr. 6 (Zigarrenmacher), AB: 1925/26
Bastille Hermann, Duchawe, Kr. Militsch (Bahnzimmermann), AB: 1925/26
Batze Ferdinand, Hammer-Trachenberg, Gut, Kr. Militsch (Hilfsjäger), AB: 1925/26
Batze Ferdinand, Nesigode, Kol. Schöneiche, Kr. Militsch (Hilfsjäger), AB: 1925/26
Bauer Agnes, Militsch, Breslauerstr. 31, AB: 1925/26
Bauer Albert, Militsch, Bartschvorstadt 23 (Fohlenwärter), AB: 1925/26
Bauer Anton, Radziunz, Kr. Militsch (Arbeiter), AB: 1925/26
Bauer Fritz, Hammer-Trachenberg, kol. Biadauschke, Kr. Militsch (Häusler u. Zimmerer), AB: 1925/26
Bauer Hermann, Frankenthal, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Bauer Hermann, Trachenberg (Militsch), Hinterstr. 8 (Kutscher), AB: 1925/26
Bauer Margarete, Militsch, Breslauerstr. 23, Telefon 16 (Dentistin), AB: 1925/26
Bauer Oswald, Trachenberg (Militsch), Hinterstr. 19 (Buchhalter), AB: 1925/26
Bauer Otto, Nesigode, Kol. Schöneiche, Kr. Militsch (Hilfsjäger), AB: 1925/26
Bauer Paul, Dobrtowitz, Kr. Militsch (Tischler), AB: 1925/26
Bauer Paula, Militsch, Breslauerstr. 23, Telefon 16 (Hotelbesitzerin), AB: 1925/26
Bauer Robert, Kasawe, Kr. Militsch (Bauer), AB: 1925/26
Bauer Wilhelm, Kasawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Baum Berta (geb. Krause), Trachenberg (Militsch), Breslauerstr. 1 (verw. Fleischermeister), AB: 1925/26
Baum Bruno, Kodlewe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Baum Gustav, Klein-Bargen, Kr. Militsch (Stellenbesitzer u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Baum Gustav, Trachenberg (Militsch), Langestr. 18 (Postschaffner), AB: 1925/26
Baum Heinrich, Guhre, Kr. Militsch (Bagnwärter a.D.), AB: 1925/26
Baum Hermann, Wiersebenne, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Baum Julius, Wiersebenne, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Baum Otto, Deutsch-Damno, Abbau Grenzvorwerk, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Baum Otto, Wiersebenne, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Baum Wilhelm, Karbitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Baumann Anna, Militsch, Langestr. 2 (Diakonissin), AB: 1925/26
Baumann Fritz, Prausnitz (Militsch), Neustadt 5 (Arbeiter), AB: 1925/26
Baumgart Emil, Bogislawitz, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Baumgart Emil, Trachenberg (Militsch), Töpfergasse 5a (Fuhrwerksbesitzer), AB: 1925/26
Baumgart Erich, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Tischler), AB: 1925/26
Baumgart Hugo, Trachenberg (Militsch), Scheuerstr. 4 (Kaufmann), AB: 1925/26
Baumgart Karl, Gugelwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Baumgart Karl, Prausnitz (Militsch), Koschnöwerstr. 1 (Ansiedler), AB: 1925/26
Baumgart Karoline, Neuvorwerk, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Baumgart Paul, Trachenberg (Militsch), Alte Kirchstr. 7 (Kriminal-Assistent), AB: 1925/26
Baumgart Pauline, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Hausbesitzerin), AB: 1925/26
Baumgart Reinhold, Altenau, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Baumgart Richard, Prausnitz (Militsch), Obernigkerstr. 1 (Viehhändler), AB: 1925/26
Baumgart Robert, Paradawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Baumhacker Marie, Prausnitz (Militsch), Obernigkerstr. 5 (Rentenempfängerin), AB: 1925/26
Bauschke Anna (geb. Krause), Trachenberg (Militsch), Lindenstr. 1 (verw. Apothekenbesitzer), AB: 1925/26
Bauß Otto, Militsch, Schloßstr. 2, Telefon 3 (Kaufmann), AB: 1925/26
Bautor Emil, Militsch, Bartschstr. 9 (Bürogehilfe), AB: 1925/26
Bautz Emil, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 41, Tel. 9 (Bürgermeister), AB: 1925/26
Bayer Bruno, Prausnitz (Militsch), Schloßstr. 11 (Amtsgerichtsrat i.R.), AB: 1925/26
Bazan Artur, Trachenberg (Militsch), Langestr. 14 (Frisör), AB: 1925/26
Beck, Neuschloß, Gut, Kr. Militsch (Teichwärter), AB: 1925/26
Beck Paul, Althammer-Militsch, Kr. Militsch (Teichwärter), AB: 1925/26
Beck Richard, Militsch, Breslauerstr. 17 (Kutscher), AB: 1925/26
Beckelmann Hugo, Militsch, Bahnhofstr. 29 (Oberpostsekretär), AB: 1925/26
Becker Albert, Beichau, Kr. Militsch (Häusler und Maurer), AB: 1925/26
Becker August, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Becker Auguste, Zwornogoschütz, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Becker Bruno, Borzenzine, Kr. Militsch (Stellenbesitzer u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Becker Franz, Groß-Lahse, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Becker Franz, Groß-Perschnitz, Kolonie Emilienthal, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Becker Heinrich, Fürstenau, Kr. Militsch (Stellenbes. und Schuhmacher), AB: 1925/26
Becker Hermann, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Becker Hermann, Prausnitz (Militsch), Gürkwitzerstr. 25 (Bauunternehmer), AB: 1925/26
Becker Ida, Militsch, Töpferstr. 6 (verw. Tischler), AB: 1925/26
Becker Josef, Groß-Lahse, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Becker Josef, Groß-Perschnitz, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Becker Karl, Fürstenau, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Becker Karl, Schmiegrode, Kr. Militsch (Zimmerpolier), AB: 1925/26
Becker Karl, Sulau (Militsch), Bahnhofstr, 160, Telefon 36 (Tischlermeister), AB: 1925/26
Becker Margarethe, Militsch, Schützenstr. 1 (Rentiere), AB: 1925/26
Becker Otto, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 6 (Arbeiter), AB: 1925/26
Becker Paul, Fürstenau, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Becker Paul, Peterkaschütz, Kr. Militsch (Müller), AB: 1925/26
Becker Reinhold, Klein-Perschnitz, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Becker Robert, Melochwitz, Kr. Militsch (Lehrer i.R.), AB: 1925/26
Becker Rosina, Fürstenau, Kr. Militsch (Rentenempfängerin), AB: 1925/26
Becker Rosina, Fürstenau, Kr. Militsch (Rentenempfängerin), AB: 1925/26
Becker Wilhelm, Fürstenau, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Beckmann Emma (geb. Preuß), Trachenberg (Militsch), Großer Ring 13 (verw. Uhrmachermeister), AB: 1925/26
Beckmann Heinrich, Trachenberg (Militsch), Bahnhofstr. 8 (Fabrikdirektor), AB: 1925/26
Beckmann Walter, Trachenberg (Militsch), Gr. Ring 12 (Uhrmachermeister), AB: 1925/26
Bedau Fritz, Militsch, Schuhmacherstr. 1, Telefon 15 (Kaufmann), AB: 1925/26
Bedürftig Paul, Gugelwitz, Gut, Kr. Militsch (Förster), AB: 1925/26
Beer Auguste (geb. Laube), Trachenberg (Militsch), Hinterstr. 17 (verw. Steueraufseher), AB: 1925/26
Beer Gerhard, Sayne, Kr. Militsch (Lehrer), AB: 1925/26
Beger Anna, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Krämerin), AB: 1925/26
Behlich Hermann, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 34 (Fuhrwerksbes.), AB: 1925/26
Behlig Heinrich, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 34 (Arbeiter), AB: 1925/26
Behnisch Friedrich, Kasawe, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Behnisch Fritz, Kasawe, Kr. Militsch (Bauer), AB: 1925/26
Behnisch Ida, Militsch, Bahnhofstr. 14 b (Rentiere), AB: 1925/26
Behnisch Paul, Kasawe, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Behnisch Rudolf, Kasawe, Kr. Militsch (Bauer), AB: 1925/26
Behnke Bruno, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Zollassistent), AB: 1925/26
Beier Anton, Kraschnitz, Kr. Militsch (Weichensteller), AB: 1925/26
Beier August, Kasawe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Beier August, Sulau (Militsch), Trachenbergerstr. 114, Telefon 12 (Kaufmann), AB: 1925/26
Beier Christiane, Pomorske, Kr. Militsch (Häuslerwitwe), AB: 1925/26
Beier Christiane, Ziegelscheune, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Beier Ernestine, Pomorske, Kr. Militsch (Häuslerwitwe), AB: 1925/26
Beier Heinrich, Militsch, Bahnhofstr. 31 (Haushälter), AB: 1925/26
Beier Karl, Breschine-Sulau, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Beier Maria, Prausnitz (Militsch), Kirchstr. 10 (Rentiere), AB: 1925/26
Beier Max, Sulau, Militscherstr. 19 (Schmiedemeister), AB: 1925/26
Beier Paul, Ziegelscheune, Kr. Militsch (Zimmermann), AB: 1925/26
Beier Robert, Steffitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Beil Paul, Radziunz, Kr. Militsch (Händler), AB: 1925/26
Belkner August, Kasawe, Kr. Militsch (Müller), AB: 1925/26
Belkner August, Schlenz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Belkner August, Sulau (Militsch), Trachenbergerstr. 130 (Rentier), AB: 1925/26
Belkner Friedrich, Sulau (Militsch), Ev. Kirchstr. 98, Tel. 14 (Kaufmann), AB: 1925/26
Belkner Gustav, Donkawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Belkner Karl, Mislawitz, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Belkner Karoline, Donkawe, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Belkner Wilhelm, Donkawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bender Jakob, Kraschnitz, Kr. Militsch (Landmesser), AB: 1925/26
Bendier Josef, Borzenzine, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bendier Paul, Borzenzine, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bendier Paul, Przittkowitz, Kr. Militsch (Restgutsbesitzer), AB: 1925/26
Bengner Paul, Groß-Kaschütz, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bengner Richard, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 24 (Ackerbürger), AB: 1925/26
Bengner Wilhelm, Sulau (Militsch), Militcherstr. 38 (Ackerbürger), AB: 1925/26
Benkel Alos, Powitzko, Kr. Militsch (Pfarrer), AB: 1925/26
Benkel August, Radziunz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Benkel Gustav, Beichau, Kr. Militsch (Häusler und Maurer), AB: 1925/26
Benkel Gustav, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 8 (Fahrradhändler), AB: 1925/26
Benkel Helene, Wanglewe, Kr. Militsch (Freigärtnerin), AB: 1925/26
Benkel Hermann, Wanglewe, Kr. Militsch (Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Benkel Josef, Klein-Ossig, Kr. Militsch (Landwirt u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Benkel Josef, Trachenberg (Militsch), Hinterstr. 20 (Arbeiter), AB: 1925/26
Benkel Karl, Kanterwitz, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Benkel Karl, Ladziza, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Benkel Otto, Schmiegrode, Kr. Militsch (Gutsbesitzer), AB: 1925/26
Benkel Paul, Dobrtowitz, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Benkel Paul, Kanterwitz, Kr. Militsch (Restgutsbesitzer), AB: 1925/26
Benkel Paul, Klein-Ossig, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Bereiter August, Schlenz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bereiter Charlotte, Paradawe, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Bereiter Emilie, Militsch, Bartschofstr. 14 (verw. Arbeiter), AB: 1925/26
Bereiter Ernst, Paradawe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bereiter Friedrich, Schlenz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bereiter Luise, Neuwalde, Kr. Militsch (Häuslerwitwe), AB: 1925/26
Bereiter Martha, Militsch, Bartschstr. 14 (Putzmacherin), AB: 1925/26
Bereiter Paul, Militsch, Ring 8 (Schuhmacher), AB: 1925/26
Bereiter Wilhelm, Sulau (Militsch), Gartenstr. 74 (Küster), AB: 1925/26
Berek Paul, Kesselsdorf, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bergander Adolf, Ollsche, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bergander Agnes, Podasch, Kr. Militsch (Häuslerwitwe), AB: 1925/26
Bergander August, Peterkaschütz, Kr. Militsch (Restbauerngutsbesitzer), AB: 1925/26
Bergander Bernhard, Sulau (Militsch), Gartenstr. 76 (Ackerbürger), AB: 1925/26
Bergander Bruno, Ober-Wiesenthal, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bergander Carl, Breslawitz, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Bergander Carl, Schlabitz, Kr. Militsch (Eisenbahnassistent), AB: 1925/26
Bergander Ernst, Eichdorf, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bergander Gottlieb, Peterkaschütz, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Bergander Gottlieb, Schlabitz, Kr. Militsch (Weichensteller a.D.), AB: 1925/26
Bergander Gustav, Eichdorf, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Bergander Hermann, Militsch, Wallstr. 1 (Tischler), AB: 1925/26
Bergander Johanna, Eichdorf, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Bergander Josef, Sulau (Militsch), Gartenstr. 76 (Auszügler), AB: 1925/26
Bergander Julius, Klein-Tschunkawe, Kr. Militsch (Ackerpächter), AB: 1925/26
Bergander Paul, Militsch, Wallstr. 1 (Installateur), AB: 1925/26
Bergander Paul, Militsch, Schlabitzerstr. 8 (Steinfetzmeister), AB: 1925/26
Bergander Paul, Schlabitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bergander Robert, Podasch, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bergander Rosine, Schlabitz, Kr. Militsch (Witfrau), AB: 1925/26
Bergander Wilhelm, Militsch, Schuhmacherstr. 7, Telefon 144 (Tischlermeister), AB: 1925/26
Bergander Wilhelm, Neuwalde, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bergander Wilhelm, Postel, Kr. Militsch (Gasthofbesitzer), AB: 1925/26
Berger August, Kollande, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Berger Bruno, Trachenberg (Militsch), Neue Ansiedlung (Ingenieur), AB: 1925/26
Berger Ernst, jun.,, Trachenberg (Militsch), Gr. Ring 18 (Kaufmann), AB: 1925/26
Berger Ernst, sen., Trachenberg (Militsch), Gr. Ring 18 (Rentier), AB: 1925/26
Berger Friedrich, Ober-Wiesenthal, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Berger Fritz, Lauskowe, Kr. Militsch (Freigärtner u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Berger Gustav, Deutsch-Damno, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Berger Gustav, Freyhan-Schloß, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Berger Heinrich, Groß-Bargen, Kr. Militsch (Guts-Stellmacher), AB: 1925/26
Berger Heinrich, Militsch, Ring 30 (Handlungsgeh.), AB: 1925/26
Berger Heinrich, Paradawe, Kr. Militsch (Zollassistent), AB: 1925/26
Berger Hermann, Labschütz, Kr. Militsch (Lehrer), AB: 1925/26
Berger Oskar, Militsch, Ring 30, Telefon 14 (Kaufmann), AB: 1925/26
Berger Otto, Labschütz, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Berger Paul, Radziunz, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Berger Richard, Strebitzko, Kol. Neusorge, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Berger Rudolf, Trachenberg (Militsch), Alte Kirchstr. 1 (Kaufmann), AB: 1925/26
Bergmann Karl, Sulau (Militsch), Gartenstr. 82 (Arbaiter), AB: 1925/26
Bergs Ida, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 24 (Arbeiterin), AB: 1925/26
Berke August, Kesselsdorf, Kr. Militsch (Inwohner), AB: 1925/26
Berndt Albert, Militsch, Steinstr. (Maurerpolier), AB: 1925/26
Berndt August, Kraschnitz, Kr. Militsch (Stifts-Obergärtner), AB: 1925/26
Berndt Emma, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 43 (Diakonisse), AB: 1925/26
Bernecker Berta, Nesselwitz, Kr. Militsch (Kriegswitwe), AB: 1925/26
Bernecker Hermann, Neuschloß, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Bernecker Paul, Kasawe, Kr. Militsch (Bauer u. Wassermüller), AB: 1925/26
Bernecker Pauline, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Witwe), AB: 1925/26
Bernecker Wilhelm, Neuschloß, Kr. Militsch, AB: 1925/26
Bernecker Wilhelm, Sulau (Militsch), Gartenstr. 81 (Schuhmachermeister), AB: 1925/26
Berner Theodor, Gugelwitz, Kolonie Marquiste, Kr. Militsch (Zollassistent), AB: 1925/26
Bernhard Graf zu Stolberg-Stolberg, Brustawe, Gut, Kr. Militsch (Gutsvorsteher), AB: 1925/26
Bernhardt Bertha (geb. Kursawe), Trachenberg (Militsch), Alte Kirchstr. 7 (verw. Polizeisergeant), AB: 1925/26
Bernicker Fritz, Kraschnitz, Kr. Militsch (Stationsmeister), AB: 1925/26
Berrang Hermann, Militsch, Bahnhofstr. 4 (Versorgungsanwärter), AB: 1925/26
Beschorner Johann, Przittkowitz, Kr. Militsch (Gastwirt), AB: 1925/26
Bessel Wilhelm, Prausnitz (Militsch), Groß-Kaschützer Chaussee 5, Tel. 43 (Stadtförster), AB: 1925/26
Bessert Alfons, Militsch, Ring 38, Telefon 62 (Dr., Rechtsanwalt u. Notar), AB: 1925/26
Bessert Anna, Militsch, Sulauerstr. 6 (verw. Kanzleirat), AB: 1925/26
Betenstädt Maria, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Gastwirtin), AB: 1925/26
Beulich Hermann, Trachenberg (Militsch), Neue Ansiedlung (Holz-Kaufmann), AB: 1925/26
Beyer Elisabeth, Militsch, Kirchstr. 5 (Wirtschafterin), AB: 1925/26
Beyer Emil, Nieder-Wiesenthal, Gut, Kr. Militsch (Schmiedemstr.), AB: 1925/26
Beyer Ewald, Prausnitz (Militsch), Siedlerweg 3 (Ansiedler), AB: 1925/26
Beyer Fritz, Militsch, Richthofenstr. 15 (Oberleutnant a.D.), AB: 1925/26
Beyer Max, Klein-Krutschen, Gut, Kr. Militsch (Wirtschaftsinspektor), AB: 1925/26
Beyer Otto, Militsch, Richthofenstr. 15, Telefon 119 (Kaufmann und staatl. Lotterie-Einnehmer), AB: 1925/26
Bibernell August, Neubarnitz, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Bieder Friedrich, Militsch, Bahnhofstr. 14 (Versorgungs-Anwärter), AB: 1925/26
Bieder Hermann, Melochwitz, Kr. Militsch (Häusler u. Maurer), AB: 1925/26
Biedermann Alois, Militsch, Töpferstr. 11 (Schuhmacher), AB: 1925/26
Biedermann Emma, Bartnig, Kr. Militsch (Freistellerin), AB: 1925/26
Biedermann Fritz, Wehlige, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Biedermann Hermann, Trachenberg (Militsch), Langestr. 23 (früher Schrankenwärter), AB: 1925/26
Biedermann Karl, Podasch, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Biedermann Ludwig, Militsch, Töpferstr. 11 (Schuhmachermstr.), AB: 1925/26
Biedermann Ludwig, Militsch, Bahnhofstr. 21 (Bäcker), AB: 1925/26
Biedermann Reinhold, Bartnig, Kr. Militsch (Freisteller u. Müller), AB: 1925/26
Biedermann Rosina, Bartnig, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Biele Hermann, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bielke Otto, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Zollsekretär), AB: 1925/26
Bienas Ernst, Militsch, Richthofenstr. 25 (Schneidergeselle), AB: 1925/26
Bienek Gertrud, Militsch-Schloß, Gut, Kr. Militsch (Wirtschafterin), AB: 1925/26
Bienek Paul, Kollande, Gut, Kr. Militsch (Verwalter), AB: 1925/26
Bienek Paul, Wildbahn, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bier Hugo, Bukolowe, Kolonie Grüneiche, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Bier Josef, Fürstenau, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Bier Josef, Klein-Ossig, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Bier Julius, Hammer-Trachenberg, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Bier Oskar, Schmiegrode, Kr. Militsch (Gutsbesitzer), AB: 1925/26
Bier Oswald, Heidchen, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bier Paul, Radziunz, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Biernat Johann, Heidchen, Kr. Militsch (Erbscholtiseibesitzer), AB: 1925/26
Bießert August, Klein-Bargen, Kr. Militsch (Oelmühlenbesitzer), AB: 1925/26
Bieste Franz, Klein-Ellguth, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bilowitzki Robert, Trachenberg (Militsch), Breslauerstr. 22 (Buchhalter), AB: 1925/26
Binek Joseph, Kollande, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Birkner Bruno, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Birne Robert, Schlabitz, Gut, Kr. Militsch (Oberlandjäger), AB: 1925/26
Bischoff Eduard, Dobrtowitz, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bischoff Heinrich, Lauskowe, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bischoff Hermann, Powitzko, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Bischoff Ida, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Bäckerei), AB: 1925/26
Bischoff Josef, Willkowe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Biste Albert, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 44 (Ackerbürger), AB: 1925/26
Biste August, Groß-Glieschwitz, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Biste August, Trachenberg (Militsch), Breslauerstr. 19 (Arbeiter), AB: 1925/26
Biste Bernhard, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 5 (Schneider), AB: 1925/26
Biste Hedwig, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 12 (Wirtin), AB: 1925/26
Biste Josef, Groß-Bargen, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Biste Josef, Radziunz, Kr. Militsch (Lehrer), AB: 1925/26
Biste Karl, Powitzko, Kr. Militsch (Pächter), AB: 1925/26
Biste Maria, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 44 (Auszüglerin), AB: 1925/26
Biste Paul, Karbitz, Kr. Militsch (Bäckermstr.), AB: 1925/26
Biste Robert, Klein-Krutschen, Kr. Militsch (Sattlermstr. u. Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Biste Robert, Klein-Krutschen, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Bistri Karl, Althammer-Goschütz, Kr. Militsch (Müller), AB: 1925/26
Bistri Susanna, Brustawe, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Bittermann Karl, Trachenberg (Militsch), Marentschinerstr. 5 (Landwirt), AB: 1925/26
Bittner August, Gugelwitz, Kr. Militsch (Häusler und Maurer), AB: 1925/26
Bittner August, Heidchen, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Bittner Friedrich, Militsch, Töpferstr. 2 (Schmied), AB: 1925/26
Bittner Friedrich, Militsch, Töpferstr. 2 (Katastertechniker), AB: 1925/26
Bittner Paul, Militsch, Schlabitzerstr. 5 (Arbeiter), AB: 1925/26
Bittner Rosina, Militsch, Schlabitzerstr. 5 (Arbeiterwitwe), AB: 1925/26
Blach Max, Breschine-Sulau, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Blacha Robert, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 23 (Händler), AB: 1925/26
Blache August, Trachenberg (Militsch), Ansiedlung 2 (Arbeiter), AB: 1925/26
Blache Wilhelm, Kendzie, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bläsing Paul, Fürstenau, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bläsing Paul, Fürstenau, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Blasek Alfred, Militsch, Schuhmacherstr. 13 (Schlosser), AB: 1925/26
Blasek Richard, Schwiebedawe, Kr. Militsch, Tel. 15 (Förster), AB: 1925/26
Bleil Anna (geb. Anders), Trachenberg (Militsch), Fischergasse 3 (Rentiere), AB: 1925/26
Bleu Reinhard, Joachimshammer, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Bloch August, Neubarnitz, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Bloeck Walter, Trachenberg (Militsch), Breslauerstr. 2 (Oberpostsekretär), AB: 1925/26
Blödern Max, Schwentroschine, Vorwerk Conte, Kr. Militsch (Schlosser), AB: 1925/26
Bloemer Alexander, Trachenberg (Militsch), Breslauerstr. 2 (Kriminalassistent), AB: 1925/26
Blohmer Kurt, Militsch-Schloß, Gut, Kr. Militsch (Assistent), AB: 1925/26
Bloi Carl, Breslawitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bloy Berthold, Militsch, Breslauerstr. 5 (Sattler), AB: 1925/26
Bloy Carl, Grebline, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bloy Emil, Militsch, Ring 17 (Bäckergeselle), AB: 1925/26
Bloy Emma, Kasawe, Kr. Militsch (Freistellerin), AB: 1925/26
Bloy Ernst, Rackelsdorf, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Bloy Fritz, Melochwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bloy Oskar, Militsch, Richthofenstr. 24 (Schneider), AB: 1925/26
Bloy Otto, Korsenz, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bloy Paul, Militsch, Ring 13 (Schneider), AB: 1925/26
Bloy Pauline, Sulau (Militsch), Bahnhofstr. 163 (Ackerbürgerin), AB: 1925/26
Bloy Robert, Kasawe, Kr. Militsch (Häusler u. Zimmermann), AB: 1925/26
Bloy Wilhelm, Karmine, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bloy Wilhelm, Kasawe, Kolonie Garuschke, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Bloy Wilhelm, Schwentroschine, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Blümel Wilhelm, Neudorf-Sulau, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Blum Artur, Militsch, Breslauerstr. 21 (Kaufmann), AB: 1925/26
Blum Christian, Bartnig, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Blum Franz, Militsch, Breslauerstr. 21 (Zigarrenfabrikant), AB: 1925/26
Blumberg Georg, Trachenberg (Militsch), Breslauerstr. 11, Tel. 78 (Kaufmann), AB: 1925/26
Blumberg Hermann, sen., Trachenberg (Militsch), Langestr. 20, Tel. 37 (Kaufmann), AB: 1925/26
Bluschke August, Militsch, Töpferstr. 6 (Stellmachermstr.), AB: 1925/26
Bluschke Auguste, Breslawitz, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Bluschke Emil, Bartnig, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bluschke Gustav, Gontkowitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bluschke Gustav, Podasch, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bluschke Paul, Militsch, Töpferstr. 6 (Stellmachermstr.), AB: 1925/26
Bluschke Pauline, Podasch, Kr. Militsch (Auszüglerwitwe), AB: 1925/26
Bluschke Richard, Podasch, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bluschke Robert, Gontkowitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bluschke Robert, Podasch, Kr. Militsch (Häusler u. Maurer), AB: 1925/26
Bluschke Robert, Podasch, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Bober Paul, Sulau (Militsch), Militscherstr. 30 (Ackerbürger), AB: 1925/26
Bobka Johann, Wilhelminenort, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bochnig Gustav, Brustawe, Kr. Militsch (Schmiedemeister), AB: 1925/26
Bock Auguste, Militsch, Breslauerstr. 11 (Kriegerwitwe), AB: 1925/26
Bock Hermann, Militsch, Wiesenstr. 1 (Maurer), AB: 1925/26
Bock Oskar, Militsch, Wiesenstr. 1 (Malergeselle), AB: 1925/26
Bode Emil, Militsch, Töpferstr. 4 (Rentier), AB: 1925/26
Bode Oskar, Militsch, Töpferstr. 4 (Justizobersekretär), AB: 1925/26
Böbst Paul, Trachenberg (Militsch), Lindenstr. 2 (Fleischermeister), AB: 1925/26
Boede Luise, Prausnitz (Militsch), Obernigkerstr. 3 (Rentnerin) AB: 1925/26
Boede Maria, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 6 (Witwe), AB: 1925/26
Bögner Emil, Militsch-Schloß, Gut, Kr. Militsch (Küchenchef), AB: 1925/26
Böhm Alfred, Grabofnitze, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Böhm Anna, Militsch, Breslauerstr. 12 (Schneiderin), AB: 1925/26
Böhm Anna, Militsch, Schützenstr. (verehel. Photograph), AB: 1925/26
Böhm Auguste, Militsch, Schützenstr. 12 (Hebamme), AB: 1925/26
Böhm Christiane, Militsch, Töpferstr. 12 (verw. Schuhmachermeister), AB: 1925/26
Böhm Ernst, Duchawe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Böhm Ernst, Joachimshammer, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Böhm Ernst, Kodlewe, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Böhm Hermann, Nesselwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Böhm Hugo, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 30 (Stellmachermstr.), AB: 1925/26
Böhm Karl, Trachenberg (Militsch), Ansiedlung 5 (Arbeiter), AB: 1925/26
Böhm Oskar, Gontkowitz, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Böhm Pauline, Nesselwitz, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Böhm Wilhelm, Nesselwitz, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Böhm Wilhelm, Peterkaschütz, Kr. Militsch (Schneider u. Kaufmann), AB: 1925/26
Bönisch Alfred, Trachenberg (Militsch), Lindenstr. 6 (Lehrer), AB: 1925/26
Bößert Fritz, Beichau, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bößert Karl, Beichau, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bößert Karl, Beichau, Kr. Militsch (Häusler und Müller), AB: 1925/26
Bößert Paul, Althammer-Militsch, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Böttger Karl, Trachenberg (Militsch), Langestr. 38 (Oberzollsekretär), AB: 1925/26
Bogan Gustav, Heidchen, Kr. Militsch (Freigärtner u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Bogan Hermann, Korsenz, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bogan Karl, Heidchen, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bogan Oswald, Heidchen, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bogislawsky Helmut, Altenau, Gut, Kr. Militsch (Zollinspektor), AB: 1925/26
Bogner Hermann, Kuschwitz, Kr. Militsch (Lehrer), AB: 1925/26
Bogumil Margarethe, Militsch, Bahnhofstr. 28 (Aufwärterin), AB: 1925/26
Bogusch August, Jawor, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bogusch August, Jawor, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bogusch Ernestine, Goidinowe, Kr. Militsch (Häuslerwitwe), AB: 1925/26
Bogusch Max, Peadauschke, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bogusch Reinhold, Neuschloß, Kr. Militsch (Landwirt u. Amtsvorsteher), AB: 1925/26
Bogusch Reinhold, Neuschloß, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bohn Friedrich, Schmiegrode, Gut, Kr. Militsch (Haushälter), AB: 1925/26
Bohn Hermann, Schmiegrode, Kr. Militsch (Schuhmachermstr.), AB: 1925/26
Bohn Josef, Trachenberg (Militsch), Fischergasse 3 (Maurerpolier), AB: 1925/26
Bohn Karl, Trachenberg (Militsch), Langestr. 38, Hinterhaus (Schneider), AB: 1925/26
Bojak Christiane, Militsch, Wallstr. 3 (verw. Arbeiter), AB: 1925/26
Bojak Karl, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bojek Jakob, Kuschwitz, Gut, Kr. Militsch (Lohngärtner), AB: 1925/26
Bolach Christiane, Kollande, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Bolach Georg, Ober-Wiesenthal, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bolach Pauline, Nieder-Wiesenthal, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Boltze Emma, Trachenberg (Militsch), Schloßstr. 5 (Stickerin), AB: 1925/26
Bolz Artur, Beichau, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bolz Gustav, Kendzie, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Bolz Hermann, Labschütz, Kol. Guhle, Kr. Militsch (Stellenpächter), AB: 1925/26
Bolz Pauline, Groß-Ossig, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Bolz Reinhold, Trachenberg (Militsch), Schloßstr. 2, Tel. 123 (Handelsmann), AB: 1925/26
Bolz Richard, Beichau, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bolz Walter, Kendzie, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Bolzek Viktor, Sulau (Militsch), Kath. Kirchstr. 123 (Kantor), AB: 1925/26
Bonin Maria von, Kraschnitz, Kr. Militsch (Diakonisse und Oberin), AB: 1925/26
Boos Teobald, Prausnitz (Militsch), Koschnöwerstr. 4 (Ansiedler), AB: 1925/26
Borcherdt Hermann, Althammer-Militsch, Gut, Kr. Militsch (stellv. Gutsvorsteher), AB: 1925/26
Borcherdt Hermann, Militsch-Schloß, Gut, Kr. Militsch (Oberinspektor), AB: 1925/26
Borcherdt Hermann, Schlabitz, Gut, Kr. Militsch (Oberonspektor in Schloßvorwerk), AB: 1925/26
Bordelle Paul, Militsch-Schloß, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Bornitz Hugo, Militsch, Bahnhofstr. 21 (Geometer), AB: 1925/26
Borrmann Ella, Radziunz, Kr. Militsch (Schneiderin), AB: 1925/26
Borrok Gustav, Duchawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bossog Elisabeth, Mislawitz, Kr. Militsch (Rentnerin), AB: 1925/26
Bossog Hermann, Schlabotschine, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bossog Karoline, Paradawe, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Bossog Wilhelm, Bukolowe, Kolonie Gallhäuser, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bossog Wilhelm, Paradawe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bothe Josef, Trachenberg (Militsch), Schulstr. ,Neues Beamtenhaus (Telegraphen-Betriebsassistent), AB: 1925/26
Bothur Wilhelm, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Botteck Ernst, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Arbeiter), AB: 1925/26
Botteck Heinrich, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Arbeiter), AB: 1925/26
Boy Auguste, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 28 (verw. Steinmetzmeister), AB: 1925/26
Boy Selma, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 11 (verw. Kaufmann), AB: 1925/26
Brachmann Wilhelm, Militsch, Richthofenstr. 11 (Kutscher), AB: 1925/26
Bradale Moritz, Wehlige, Kr. Militsch (Inwohner), AB: 1925/26
Brade Adolf, Neudorf-Sulau, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Brade August, Neudorf-Sulau, Kr. Militsch (Bauergutspächter), AB: 1925/26
Brade Ernst, Wehlige, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Brade Ernst, Wildbahn, Kr. Militsch (Hausbesitzer), AB: 1925/26
Brade Ferdinand, Sulau (Militsch), Gartenstr. 64 (Müllermeister), AB: 1925/26
Brade Gottlieb, Wehlige, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Brade Gustav, Brustawe, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Brade Gustav, Sulau (Militsch), Ring 58 (Oberlandjäger), AB: 1925/26
Brade Karl, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Schneider), AB: 1925/26
Brade Karl, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Brade Paul, Lunke, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bramst Anton, Ober-Wiesenthal, Kr. Militsch (Arbeiter), AB: 1925/26
Brand Minna, Kodlewe, Kr. Militsch (verw. Landwirt), AB: 1925/26
Branschke Paul, Strebitzko, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Branst Auguste, Goidinowe, Kr. Militsch (Häuslerwitwe), AB: 1925/26
Branst Bruno, Militsch, Töpferstr. 11 (Schuhmacher), AB: 1925/26
Branst Gottlieb, Heinrichsdorf, Dom. Idahof, Kr. Militsch (Lohngärtner), AB: 1925/26
Branst Hermann, Ober-Wiesenthal, Gut, Kr. Militsch (Lohngärtner), AB: 1925/26
Branst Karl, Groß-Tschunkawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Branst Karl, Wembowitz, Gut, Kr. Militsch (Schaffer), AB: 1925/26
Bratscheck Alfred, Militsch, Ring 27 (Schlossermstr.), AB: 1925/26
Bratscheck Alfred, Militsch, Ring 27 (Schlosser), AB: 1925/26
Bratscheck Pauline, Militsch, Breslauerstr. 14 (verw. Kantor), AB: 1925/26
Bratscheck Richard, Militsch, Ring 21 (Schriftsetzer), AB: 1925/26
Bratscheck Richard, Militsch, Ring 21 (Schriftsetzer, Sohn), AB: 1925/26
Brauer Wilhelm, Dambitsch, Kr. Militsch (Häusler und Maurer), AB: 1925/26
Braun Arnold, Militsch, Bahnhofstr. 26 (Kaufmann), AB: 1925/26
Braun Ferdinand, Freyhan-Schloß, Kolonie Golgas, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Braun Leopold, Militsch, Ring 16 (Schlossermeister), AB: 1925/26
Braun Marie, Prausnitz (Militsch), Braugasse 2 (Arbeiterin), AB: 1925/26
Braun Paul, Trachenberg (Militsch), Scheuerstr. 2 (Lehrer), AB: 1925/26
Braunert Hermann, Klein-Krutschen, Kr. Militsch (Wächter), AB: 1925/26
Braunert Hermann, Prausnitz (Militsch), Ring 6 (Arbeiter), AB: 1925/26
Braunert Karl, Trachenberg (Militsch), Ansiedlung (Arbeiter), AB: 1925/26
Breitfeld Alfred, Militsch, Bartschstr. 12 (Kassengehilfe), AB: 1925/26
Breitner Otto, Wehlige, Kr. Militsch (Zollassistent), AB: 1925/26
Brendel Adolf, Freyhan-Schloß, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Brendel Anna, Lindental, Kr. Militsch (Häuslerwitwe), AB: 1925/26
Brendel Josefa, Joachimshammer, Kr. Militsch (Auszüglerwitwe), AB: 1925/26
Brennig Gustav, Guhre, Gut, Kr. Militsch (Schweizer), AB: 1925/26
Bresse Otto, Melochwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Breßgott Karl, Ollsche, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Breßgott Oswald, Willkowe, Kr. Militsch (Freigärtner u. Gastwirt), AB: 1925/26
Breßgott Robert, Kasawe, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Breßgott Wilhelm, Sulau (Militsch), Bahnhofstr. 139 (Arbeiter), AB: 1925/26
Breßler Artur, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Fleischer), AB: 1925/26
Breßler Artur, Trachenberg (Militsch), Posenerstr. 7, Tel. 86 (Tierarzt), AB: 1925/26
Breßler Ernst, Trachenberg (Militsch), Bahnhofstr. 6 (Weichensteller), AB: 1925/26
Breßler Gustav, Militsch, Sulauerstr. 6, Telefon 59 (Viehhändler), AB: 1925/26
Breßler Ottilie, Freyhan-Schloß, Kr. Militsch (Hausbesitzerin), AB: 1925/26
Breßler Richard, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Ackerbürger), AB: 1925/26
Breßler Theodor, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Viehhändler), AB: 1925/26
Brettschneider Adolf, Jawor, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Brettschneider Alfred, Militsch, Breslauerstr. 14 (Schuhmacher), AB: 1925/26
Brettschneider August, Brustawe, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Brettschneider August, Wilhelminenort, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Brettschneider Christian, Tschotschwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Brettschneider Fritz, Prausnitz (Militsch), Obernigkerstr. 13, Tel. 34 (Kaufmann), AB: 1925/26
Brettschneider Gottlieb, Brustawe, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Brettschneider Gottlieb, Tschotschwitz, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Brettschneider Hermann, Brustawe, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Brettschneider Paul, Hammer-Trachenberg, Kol. Biadauschke, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Brettschneider Robert, Wehlige, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Brettschneider Robert, Wilhelminenort, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Breuer Alfred, Sulau, Gut, Kr. Militsch (Mechaniker), AB: 1925/26
Breuer Ernst, Kuschwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Breuer Ernst, Nesselwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Breuer Ernst, Nesselwitz, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Breuer Fritz, Nesselwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Breuer Heinrich, Nesselwitz, Kr. Militsch (Nachtwächter), AB: 1925/26
Breuer Hermann, Nesselwitz, Kr. Militsch (Gasthofbesitzer u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Breuer Robert, Kasawe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Brich Wilhelm, Schwentroschine, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Brieger Paul, Dambitsch, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Brinke Josef, Prausnitz (Militsch), Ring 22, Tel. 13 (Oelmüller), AB: 1925/26
Brinkel Amalie, Prausnitz (Militsch), Ring 20 (Rentnerin), AB: 1925/26
Brinkel August, Trachenberg (Militsch), Kuhgasse 1 (Sägewerkarbeiter), AB: 1925/26
Brischalle Pauline, Groß-Ossig, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Britzel Friedrich, Goitke, Kr. Militsch (Zollassistent), AB: 1925/26
Brix Paul, Ziegelscheune, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Brockmann August, Trachenberg (Militsch), Breslauerstr, 20 (Tierpräparator und Kaufmann), AB: 1925/26
Broda Robert, Nesselwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Brodale Johann, Groß-Tschunkawe, Kr. Militsch (Pächter), AB: 1925/26
Brodale Wilhelm, Borsinowe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Brodalla Josef, Ujast, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Brodalle Christian, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Brode Oskar, Heidchen, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Brodziak Franz, Sulau, Gut, Kr. Militsch (Kutscher), AB: 1925/26
Brosche Ferdinand, Groß-Kaschütz, Kr. Militsch (Dachdecker), AB: 1925/26
Brosche Fritz, Gugelwitz, Gut, Kr. Militsch (Kutscher), AB: 1925/26
Brosche Karl, Goidinowe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Broßmann Wilhelm, Prausnitz (Militsch), Ring 30, Tel. 29 (Pastor), AB: 1925/26
Broy August, Frankenthal, Kr. Militsch (Freisteller u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Broy Carl, Grabofnitze, Kr. Militsch (Wächter), AB: 1925/26
Broy Fritz, Zwornogoschütz, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Broy Karl, Frankenthal, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Broy Karl, Hedwigsthal, Kr. Militsch (Freisteller u. Obsthändler), AB: 1925/26
Broy Karl, Hedwigsthal, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Broy Reinhold, Trachenberg (Militsch), Langestr. 38 (Zollsekretär), AB: 1925/26
Broy Richard, Hammer-Sulau, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Broy Robert, Melochwitz, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Broy Robert, Zwornogoschütz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Broy Wilhelm, Hedwigsthal, Kr. Militsch (Rentner und Maurer), AB: 1925/26
Broy Wilhelm, Hedwigsthal, Kr. Militsch (Rentner und Schuhmacher), AB: 1925/26
Broy Wilhelm, Kraschnitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Broy Wilhelm, Pomorske, Gut, Kr. Militsch (Waldwärter), AB: 1925/26
Brüche Johanna, Militsch, Ring 11 (Rentenempfängerin), AB: 1925/26
Brüche Paul, Ober-Wiesenthal, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Brüche Wilhelm, Schlabotschine, Gut, Kr. Militsch (Stellmacher), AB: 1925/26
Brüning Ernst, Groß-Tschunkawe, Gut, Kr. Militsch, Tel. 14 (Dr. med., prakt. Arzt), AB: 1925/26
Brusche Ferdinand, Guhre, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Brusche Karl, Kasawe, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Bruse Hermann, Ujast, Kr. Militsch (Lehrer), AB: 1925/26
Brussog Gottlieb, Sämannshof, Gut, Kr. Militsch (Schaffer), AB: 1925/26
Brylla Paul, Militsch, Bahnhofstr. 12, Telefon 103 (Kaufmann), AB: 1925/26
Brysch Karl, Sulau (Militsch), Kath. Kirchstr. 118 (Pfarrer), AB: 1925/26
Brzdega Johann, Trachenberg (Militsch), Breslauerstr. 10 (Stellwerkoberschlosser), AB: 1925/26
Buchmann Franz, Militsch, Ring 16 (Bäcker), AB: 1925/26
Buchmann Paul, Sulau (Militsch), Ansiedelung 4 (Händler), AB: 1925/26
Buchwald Ernst, Körnitz, Gut, Kr. Militsch (Vogt), AB: 1925/26
Bucksch Karl, Radziunz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bucksch Pauline, Prausnitz (Militsch), Schloßstr. 4 (verw. Postschaffner), AB: 1925/26
Bucksch Wilhelm, Nesigode, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Büntke Wilhelm, Beichau, Gut, Kr. Militsch (Schmied), AB: 1925/26
Büttner Elisabeth, Groß-Tschunkawe, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Büttner Erich, Militsch, Bahnhofstr. 15 (Fleischer), AB: 1925/26
Büttner Ernst, Groß-Perschnitz, Kr. Militsch (Frisör), AB: 1925/26
Büttner Ernst, Kraschnitz, Kr. Militsch (Barbier und Schuhmacher), AB: 1925/26
Büttner Max, Militsch, Bahnhofstr. 15, Telefon 141 (Viehhändler), AB: 1925/26
Büttner Minna, Prausnitz (Militsch), Obernigkerstr. 1 (Hauslehrerin), AB: 1925/26
Büttner Paul, Bartnig, Kr. Militsch (Viehkaufmann), AB: 1925/26
Büttner Rudolf, Trachenberg (Militsch), Neue Kirchstr. 9 (Postschaffner), AB: 1925/26
Büttner Wilhelm, Militsch, Bahnhofstr. 15 (Rentier), AB: 1925/26
Bulang Josef, Trachenberg (Militsch), Gr. Ring 3 (Herzogl. Kammerrat), AB: 1925/26
Bulst Albert, Korsenz, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bulst Hermann, Prausnitz (Militsch), Kirchstr. 6 (Maler), AB: 1925/26
Bulst Julius, Kodlewe, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Bulst Oswald, Deutsch-Damno, Abbau Grenzvorwerk, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Bulst Otto, Kodlewe, Kr. Militsch (Fleischer), AB: 1925/26
Bulst Richard, Kodlewe, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Bultze Eduard, Sulau (Militsch), Schloßstr. 90 (Bäckermstr.), AB: 1925/26
Bultze Karl, Donkawe, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Bultze Karl, Militsch, Bartschstr. 9 (Privatier), AB: 1925/26
Bultze Wilhelm, Donkawe, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer), AB: 1925/26
Bultze Wilhelm, Donkawe, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Bunge Fritz, Militsch, Bahnhofstr. 19 (Molkereigehilfe), AB: 1925/26
Bunk Carl, Wildbahn, Gut, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Bunk Fritz, Sulau (Militsch), Ev. Kirchstr. 108 (Postschaffner), AB: 1925/26
Bunk Karl, Altenau, Kr. Militsch (Lehrer), AB: 1925/26
Bunk Karl, Mislawitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bunk Karl, Wildbahn, Kr. Militsch (Ackerpächter), AB: 1925/26
Bunk Robert, Kraschnitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bunk Rudolf, Eisenhammer, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bunk Wilhelm, Groß-Perschnitz, Kolonie Emilienthal, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Bunk Wilhelm, Kraschnitz, Kr. Militsch (Zimmerer), AB: 1925/26
Bunke Albert, Prausnitz (Militsch), Großkaschützer Chaussee 2 (Lokomotivführer), AB: 1925/26
Bunke Alfred, Trachenberg (Militsch), Schloßstr. 11 (Schmiedemstr.), AB: 1925/26
Bunke August, Gontkowitz, Gut, Kr. Militsch (Lokomotivführer), AB: 1925/26
Bunke Emilie, Prausnitz (Militsch), Ring 34 (verw. Glöckner), AB: 1925/26
Bunke Erdmann, Bartnig, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Bunke Josef, Radziunz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bunke Karl, Groß-Perschnitz, Kr. Militsch (Schuhmachermstr.), AB: 1925/26
Bunke Otto, Hammer-Trachenberg, Kol. Biadauschke, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bunke Paul, Groß-Ossig, Kolonie Jamnig, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Bunke Pauline, Hammer-Trachenberg, Kol. Biadauschke, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Bunt Johann, Brustawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Burchard Friedrich, Gontkowitz, Kr. Militsch (Oberlandjäger), AB: 1925/26
Burghardt August, Melochwitz, Gut, Kr. Militsch (Ackerpächter), AB: 1925/26
Burghardt Berta, Breslawitz, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Berghardt Christian, Breslawitz, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Burghardt Ernst, Breslawitz, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Burghardt Wilhelm, Militsch, Richthofenstr. 13 (Tischler), AB: 1925/26
Burghardt Wilhelm, Postel, Kr. Militsch (Landwirt, Bäckerei u. Kolonialwarenhandlung), AB: 1925/26
Burghardt Wilhelm, Strebitzko, Kr. Militsch (Bäckermstr. u. Kleinhandel), AB: 1925/26
Burkart Karl, Sulau (Militsch), Militscherstr. 17 (Zimmermann), AB: 1925/26
Burkerd August, Herrnkaschütz, Gut, Kr. Militsch (Vogt), AB: 1925/26
Burkert Eduard, Prausnitz (Militsch), Koschnöwerstr. 3 (Arbeiter), AB: 1925/26
Burkert Karoline, Militsch-Schloß, Kr. Militsch (Rentenempfängerin), AB: 1925/26
Burkert Wilhelm, Militsch-Schloß, Gut, Kr. Militsch (Wiesenwärter), AB: 1925/26
Burkhardt Fritz, Hedwigsthal, Kr. Militsch (Häusler u. Zimmermann), AB: 1925/26
Bursitzke Hermann, Korsenz, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Buschek Hermann, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 15 (Postschaffner), AB: 1925/26
Buttgereit Elfriede, Militsch, Richthofenstr. 12, AB: 1925/26
Buttgereit Gertrud, Militsch, Richthofenstr. 12 (Telegraphen-Assistentin), AB: 1925/26
Ceglarek Andreas, Trachenberg (Militsch), Langestr. 15 (Arbeiter), AB: 1925/26
Charnowski Wilhelm, Prausnitz (Militsch), Siedlerweg 2 (Ansiedler), AB: 1925/26
Chmielewski Adolf, Kollande, Kr. Militsch (Zollassistent), AB: 1925/26
Chotjewitz Auguste, Militsch, Töpferstr. 1 (Stellenvermittlerin), AB: 1925/26
Chotjewitz Berta, Militsch, Ring 16 (Kriegerwitwe), AB: 1925/26
Chotjewitz Walter, Militsch, Bartschstr. 9 (Schneider), AB: 1925/26
Christen Johannes, Militsch, Breslauerstr. 25, Fernruf 118 (Reklame: Zigarren-Verkauf), AB: 1925/26
Christmann Theodor, Militsch, Bahnhofstr. 5 (Versorg.-Anwärter), AB: 1925/26
Cierpinski Anna, Strebitzko, Kr. Militsch (Freistellerin), AB: 1925/26
Cierpinski Ferdinand, Guhre, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Cierpke Josef, Bartnig, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Ciesielski Agnes, Militsch, Schmiedestr. 1 (Waschfrau), AB: 1925/26
Ciesielski Hedwig, Sulau (Militsch), Bahnhofstr. 153 (Ackerbürgerin), AB: 1925/26
Cipa Johann, Prausnitz (Militsch), Ring 8 (Polizeibetriebs-Assistent), AB: 1925/26
Cohn Isidor, Militsch, Bahnhofstr. 21 (Rentier), AB: 1925/26
Collande Franz, Jantkawe, Kr. Militsch (Schlosser), AB: 1925/26
Conrad Elisabeth, Militsch, Richthofenstr. 23 (verv. Schuhmachermstr.), AB: 1925/26
Conrad Robert, Schmiegrode, Kr. Militsch (Gasthofbesitzer), AB: 1925/26
Coym Max, Militsch, Sulauerstr. 1 (Obersteuersekretär), AB: 1925/26
Crasse Christiane, Militsch, Bartschvorstadt 24 (Arbeiterin), AB: 1925/26
Cripka Georg, Jantkawe, Gut, Kr. Militsch (Wachtmeister), AB: 1925/26
Czarnowski Ignaz, Trachenberg (Militsch), Hinterstr. 15 (Arbeiter), AB: 1925/26
Czech Emma, Guhre, Kr. Militsch (Schneiderin), AB: 1925/26
Czerlitze Emma, Militsch, Bahnhofstr. 3 (Stütze), AB: 1925/26
Cziok Robert, Trachenberg (Militsch), Bahnhofstr. 3 (Klempner), AB: 1925/26
Czychi Johann, Trachenberg (Militsch), Hermenauer-Damm 2 (Arbeiter), AB: 1925/26
Dabkiewicz Johannes, Militsch, Ring 27 (Schneider), AB: 1925/26
Dabkiewicz Richard, Militsch, Ring 27 (Schneidermeister), AB: 1925/26
Dabkiewicz Stanislaus, Militsch, Ring 27 (Schneidermeister), AB: 1925/26
Daechsel Ottomar, Brustawe, Kr. Militsch (Pastor), AB: 1925/26
Dächsel Gotthold, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Pastor i.R.), AB: 1925/26
Dächsel Joachim, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Pastor), AB: 1925/26
Daechsel Theobald, Militsch, Trebnitzer Chaussee, Telefon 76 (Superintendent), AB: 1925/26
Däumling Fritz, Kraschnitz, Kr. Militsch (Dachdecker), AB: 1925/26
Dallibor Anna, Trachenberg (Militsch), Hinterstr. 19 (Damenschneidermeisterin), AB: 1925/26
Damaß Friedrich, Klein-Bargen, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Dammer August, Kasawe, Gut, Kr. Militsch (Dachdecker), AB: 1925/26
Dammer August, Kasawe, Kolonie Garuschke, Kr. Militsch (Dachdecker), AB: 1925/26
Dammer Wilhelm, Protsch, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dangiel Hugo, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 15 (Rentier), AB: 1925/26
Danielowsky Friedrich, Brustawe, Kr. Militsch (Tischlermeister), AB: 1925/26
Danke Paul, Groß-Bargen, Kr. Militsch (Unternehmer), AB: 1925/26
Dannenberg Paul, Dammer, Gut, Kr. Militsch (Rentmeister u. stellv. Gutsvorsteher), AB: 1925/26
Dannenberg Paul, Kraschnitz, Gut, Kr. Militsch (Rentmeister u. stellv. Gutsvorsteher), AB: 1925/26
Dannheimer August, Trachenberg (Militsch), Achloßstr. 11 (Studienassessor), AB: 1925/26
Daun Max, Trachenberg (Militsch), Kuntestr. 6 (Bankdirektor), AB: 1925/26
Daunke Hermann, Guhre, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
David Rosina, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 15 (Rentenempfängerin), AB: 1925/26
Debuch Gottfried, Beichau, Kr. Militsch (Stellenbesitzer und Müller), AB: 1925/26
Debuch Oskar, Beichau, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Dehl Wilhelm, Militsch-Schloß, Gut, Kr. Militsch (Schweizer), AB: 1925/26
Dehmel Ernst, Eichdorf, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dehmel Ernst, Eisenhammer, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dehmel Ernst, Wembowitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dehmel Katharina, Wiersebenne, Kr. Militsch (Rentiere), AB: 1925/26
Dehmel Max, Militsch, Wallstr. 2 (Fleischer), AB: 1925/26
Dehmel Paul, Militsch, Wallstr. 2 (Schuhmacher), AB: 1925/26
Dehmel Wilhelm, Militsch, Wallstr. 2 (Pferdehändler), AB: 1925/26
Dehmelt Heinrich, Trachenberg (Militsch), Alte Kirchstr. 7, Hofhaus (Drechsler), AB: 1925/26
Dehmelt Wilhelm, Powitzko, Gut, Kr. Militsch (Vogt), AB: 1925/26
Dehniger Friedrich, Kuschwitz, Gut, Kr. Militsch (Lohngärtner), AB: 1925/26
Deichsler Gustav, Schlabitz, Kr. Militsch (Handelsmann), AB: 1925/26
Delor Robert, Militsch-Schloß, Gut, Kr. Militsch (Rentmeister), AB: 1925/26
Denecke Ernst, Kendzie, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Derksen Johann, Prausnitz (Militsch), Bahnhofstr. 24, Tel. 26 (Dr.,Tierarzt), AB: 1925/26
Dersenske Wilhelm, Prausnitz (Militsch), Ring 12 (Kutscher), AB: 1925/26
Detka Johann, Podasch, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Detke Emma, Dammer, Kr. Militsch (Gartenarbeiterin), AB: 1925/26
Detke Pauline, Dammer, Kr. Militsch (Gartenarbeiterin), AB: 1925/26
Dettke Friedrich, Militsch, Bahnhofstr. 14 b (Schneider), AB: 1925/26
Dettke Paul, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 7 (Schuhmacher), AB: 1925/26
Deumlich Franz, Powitzko, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Deumlich Paul, Powitzko, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Deutscher Christiane, Mislawitz, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Deutscher Ernst, Karmine, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Deutscher Gustav, Militsch, Richthofenstr. 16 (Postschaffner), AB: 1925/26
Deutscher Hermann, Kuschwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Deutscher Julius, Bogislawitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Deutscher Karl, Kasawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Deutscher Max, Melochwitz, Kr. Militsch (Handelsmann), AB: 1925/26
Deutscher Paul, Schwiebedawe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Diebitz Pauline, Militsch, Töpferstr. 9 (Kriegerwitwe), AB: 1925/26
Dienerowitz Otto, Trachenberg (Militsch), Langestr. 37 (Buchbinder), AB: 1925/26
Dietrich Oskar, Kraschnitz, Kr. Militsch (Sattler und Tapezierer), AB: 1925/26
Dietsch Alfred, Trachenberg (Militsch), Bahnhofstr. 2 (Magistratsekretär), AB: 1925/26
Dietz Hermann, Militsch, Bahnhofstr. 4 (Kasernenwärter), AB: 1925/26
Dietz Wilhelm, Militsch, Ring 31 (Haushälter), AB: 1925/26
Dimke Curt, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 7 (Schuhmachermstr.), AB: 1925/26
Dimke Fritz, Prausnitz (Militsch), Feldstr. 2 (Landwirt), AB: 1925/26
Ditter Jakob, Militsch, Richthofenstr. 4 (Oberpostmeister), AB: 1925/26
Dittfeldt Robert, Trachenberg (Militsch), Langestr. 31 (Zimmermann), AB: 1925/26
Dittmann Christiane, Breslawitz, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Dittmann Ferdinand, Nieder-Wiesenthal, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Dittmann Hermann, Breslawitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dittmann Wilhelm, Melochwitz, Kol. Waldkretscham, Kr. Militsch (Gastwirt), AB: 1925/26
Dittmann Wilhelm, Nieder-Wiesenthal, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Dittmann Wilhelm, Trachenberg (Militsch), Töpfergasse 5 (Arbeiter), AB: 1925/26
Dittmer Artur, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Arbeiter), AB: 1925/26
Dittmer Artur, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Bäcker), AB: 1925/26
Dittrich Carl, Postel, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dittrich Christiane, Postel, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Dittrich Gertrud, Herrnkaschütz, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Dittrich Hans, Prausnitz (Militsch), Ring 32, Tel. 61 (Ingenieur), AB: 1925/26
Dittrich Martha, Militsch, Breslauerstr. 11 (verw. Gefangenen-Aufseher), AB: 1925/26
Dittrich Theresia, Fürstenau, Kr. Militsch (Landwirtswitwe), AB: 1925/26
Dobrzycer Auguste, Militsch, Töpferstr. 5 (verw. Handelsmann), AB: 1925/26
Doenst Wilhelm, Powitzko, Kr. Militsch (Hauptlehrer u. Kantor), AB: 1925/26
Döring Gustav, Militsch, Ring 25 (Zigarrenmacher), AB: 1925/26
Döring Hermann, Ujast, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Döring Karl, Ujast, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Döring Luise, Peterkaschütz, Kr. Militsch (Freistellenbesitzerin), AB: 1925/26
Döring Paul, Peterkaschütz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Döring Paul, Schwentroschine, Gut, Kr. Militsch (Gutsverwalter), AB: 1925/26
Döring Paul, Trachenberg (Militsch), Breslauerstr. 10 (Stellmachermeister), AB: 1925/26
Döring Wilhelm, Bratschelhof, Kr. Militsch (Pächter), AB: 1925/26
Döring Wilhelm, Ujast, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Döring Wilhelm, Ujast, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Doerschlag Friedrich, Militsch, Bahnhofstr. 11, Telefon 116 (Dr., Kreismedizinalrat), AB: 1925/26
Doktor Robert, Trachenberg (Militsch), Bahnhofstr. 2 (Kriminal-Betr.-Assistent), AB: 1925/26
Dollinger Elisabeth (geb. Kotschote), Trachenberg (Militsch), Schloßstr. 13 (verw. Destillateur), AB: 1925/26
Dombrowe Adolf, Altenau, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dombrowe Albert, Ujast, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Dombrowe Bernhard, Militsch, Ring 22 (Zigarrenmacher), AB: 1925/26
Dombrowe Gustav, Altenau, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dombrowe Hermann, Militsch, Töpferstr. 7 (Arbeiter), AB: 1925/26
Dombrowe Karl, Duchawe, Gut, Kr. Militsch (Vogt), AB: 1925/26
Dombrowe Karl, Frankenthal, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dombrowe Max, Prausnitz (Militsch), Ring 31 (Schriftsetzer), AB: 1925/26
Dombrowe Paul, Kraschnitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dombrowe Wilhelm, Militsch, Töpferstr. 7 (Arbeiter), AB: 1925/26
Dombrowe Wilhelm, Wembowitz, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Dombrowicz Kasimier, Trachenberg (Militsch), Breslauerstr. 21, Tel. 73 (Viehhändler), AB: 1925/26
Dombrowssi Wladislaus, Groß-Glieschwitz, Gut, Kr. Militsch (Vogt), AB: 1925/26 (ki ?)
Domke Alfred, Bukolowe, Gut, Kr. Militsch (Landwirt u. stellv. Gutsvorst.), AB: 1925/26
Domke Alfred, Groß-Ossig, Gut, Kr. Militsch (Oberamtmann, stellv. Gutsvorsteher), AB: 1925/26
Domke Marie, Groß-Ossig, Kr. Militsch, Tel. 55 (Domänenpächterin), AB: 1925/26
Domrowe Hermann, Prausnitz (Militsch), Schulstr. 1 (Schuhmachermstr.), AB: 1925/26
Donek Ernst, Militsch, Bartschvorstadt 4 (Polizeisekretär), AB: 1925/26
Dorn Hermann, Militsch, Bartschvorstadt 8 (Maurer), AB: 1925/26
Dorn Hermann, Neuschloß, Gut, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Dorn Karl, Altenau, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dorn Paul, Kasawe, Kr. Militsch (Häusler u. Stellmacher), AB: 1925/26
Dorn Reinhold, Ziegelscheune, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dorn Wilhelm, Militsch, Bartschvorstadt 8 (Maurer), AB: 1925/26
Dorn Wilhelm, Schlabotschine, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dorn Wilhelm, Trachenberg (Militsch), Lindenstr. 6 (Fabrikdirektor), AB: 1925/26
Drabe August, Labschütz, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Drabner Ernst, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Drabner Max, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Drabner Wilhelm, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Drabnig Karl, Gugelwitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Drabnig Wilhelm, Gugelwitz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Drabon Anna, Kraschnitz, Kr. Militsch (Witwe), AB: 1925/26
Drabon August, Gontkowitz, Gut, Kr. Militsch (Teichwärter a.D.), AB: 1925/26
Drabon August, Groß-Tschunkawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Drabon Fritz, Militsch, Bartschstr. 9 (Bürovorsteher), AB: 1925/26
Drabon Reinhold, Kraschnitz, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Drabon Robert, Groß-Tschunkawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Draesner Hermann, Wirschkowitz, Kr. Militsch (Kantor i. R.), AB: 1925/26
Dreier August, Wensewitz, Kr. Militsch (Häusler u. Maurer), AB: 1925/26
Dreier Ernst, Ujast, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dreier Hermann, Militsch, Richthofenstr. 26 (Schneidermeister), AB: 1925/26
Dreier Karl, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Schneidermstr.), AB: 1925/26
Dreier Karl, Ujast, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dreier Paul, Goidinowe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dreier Paul, Militsch, Bartschvorstadt 25 a (Arbeiter), AB: 1925/26
Dreier Paul, Wensewitz, Kr. Militsch (Landwirt u. Maurer), AB: 1925/26
Dreier Rosina, Ujast, Kr. Militsch (Halbhäuslerin), AB: 1925/26
Dreier Wilhelm, Nieder-Wiesenthal, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dreier Wilhelm, Ujast, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Dreilich, Altenau, Gut, Kr. Militsch (Rentenstellenbesitzerin), AB: 1925/26
Dreilich August, Grebline, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dreilich August, Militsch, Wiesenstr. 4 (Arbeiter), AB: 1925/26
Dreilich August, Schlenz, Kr. Militsch, Tel. 15 (Baumeister), AB: 1925/26
Dreilich August, Sulau (Militsch), Bahnhofstr. 142 (Ackerbürger), AB: 1925/26
Dreilich Ferdinand, Donkawe, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Dreilich Friedrich, Grebline, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dreilich Friedrich, Mislawitz, Kr. Militsch (Freistellenbesitzer u. Gemeindevorsteher), AB: 1925/26
Dreilich Gottfried, Lunke, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dreilich Gustav, Militsch, Wallstr. 1 (Arbeiter), AB: 1925/26
Dreilich Hermann, Grebline, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dreilich Julius, Grebline, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Dreilich Karl, Bratschelhof, Kr. Militsch (Auszügler), AB: 1925/26
Dreilich Karl, Freyhan-Stadt, Kr. Militsch (Schuhmacher), AB: 1925/26
Dreilich Karl, Hammer-Sulau, Gut, Kr. Militsch (Teichverwalter u. stellv. Gutsvorsteher), AB: 1925/26
Dreilich Paul, Breschine-Sulau, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dreilich Paul, Militsch, Schuhmacherstr. 4 (Arbeiter), AB: 1925/26
Dreilich Paul, Militsch, Wallstr. 1 (Arbeiter), AB: 1925/26
Dreilich Paul, Sulau (Militsch), Militscherstr. 39 (Maurer), AB: 1925/26
Dreilich Reinhold, Schlabotschine, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dreilich Robert, Hammer-Sulau, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dreilich Wilhelm, Breschine-Sulau, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dreilich Wilhelm, Donkawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dreilich Wilhelm, Karmine, Kr. Militsch, AB: 1925/26
Dreilich Wilhelm, Prausnitz (Militsch), Trachenbergerstr. 43 (Schuhmacher), AB: 1925/26
Dreißiger Ernstine, Militsch, Bahnhofstr. 6 (Arbeiterin), AB: 1925/26
Drengner August, Grabofke, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Drengner Ferdinand, Grabofke, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Drengner Ferdinand, Hammer-Sulau, Gut, Kr. Militsch (Teichwärter), AB: 1925/26
Drengner Gottfried, Grabofke, Kr. Militsch (Stellenbesitzer), AB: 1925/26
Drengner Hermann, Schlenz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Drengner Karl, Radziunz, Gut, Kr. Militsch (Maurer), AB: 1925/26
Drengner Paul, Sulau (Militsch), Ring 3 (Arbeiter), AB: 1925/26
Drescher Alfred, Sayne, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Drescher Hermann, Groß-Glieschwitz, Kr. Militsch (Freigärtner), AB: 1925/26
Drescher Otto, Militsch, Bahnhofstr. 1 (Kassengehilfe), AB: 1925/26
Drescher Paul, Prausnitz (Militsch), Beckernerstr. 8 (Landwirt), AB: 1925/26
Dresel Elfriede, Prausnitz (Militsch), Schimmerauerstr. 2 (Ackerbürgerin), AB: 1925/26
Dresel Gustav, Lunke, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dreßler Gustav, Ziegelscheune, Kr. Militsch (Zimmermann), AB: 1925/26
Dreßler Kurt, Militsch, Breslauerstr. 28 (Dentist), AB: 1925/26
Driemel Ferdinand, Militsch, Wallstr. 1 (Kutscher), AB: 1925/26
Driemel Ferdinand, Neuwalde, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Driemel Karoline, Nesselwitz, Kr. Militsch (Inwohnerin), AB: 1925/26
Driemel Karoline, Schwentroschine, Kr. Militsch (Witwe), AB: 1925/26
Driemel Otto, Nesselwitz, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Drigalle Alfred, Kasawe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Drigalle Karl, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 8 (Kraftwagenführer), AB: 1925/26
Drigalle Karl, Wilhelminenort, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Driske Anna, Militsch, Bartschstr. 19 (verw. Fleischer), AB: 1925/26
Drobner Franz, Klein-Perschnitz, Kr. Militsch (pens. Eisenbachner), AB: 1925/26
Drobner Paul, Klein-Perschnitz, Kr. Militsch (Maschinenführer), AB: 1925/26
Drott Josef, Herrnkaschütz, Gut, Kr. Militsch (Assistent), AB: 1925/26
Drupke Pauline, Breschine-Sulau, Kr. Militsch (Auszüglerin), AB: 1925/26
Drupke Robert, Breschine-Sulau, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Drupke Wilhelm, Breschine-Sulau, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Drupke Wilhelm, Hammer-Sulau, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dubiel Albert, Brustawe, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dubiel August, Kasawe, Kr. Militsch (Bauer), AB: 1925/26
Dühringer Marta, Bartnig, Kr. Militsch (Häuslerin), AB: 1925/26
Dürrwanger August, Prausnitz (Militsch), Gartenstr. 3 (Rentier), AB: 1925/26
Düsterhoff Emil, Militsch, Bahnhofstr. 15 a (Oberzollinspektor), AB: 1925/26
Dugas Gottlieb, Brustawe, Kr. Militsch (Freisteller), AB: 1925/26
Dummin Bruno, Goidinowe, Kr. Militsch (Gastwirt), AB: 1925/26
Dummin Hermann, Militsch, Bartschstr. 17 (Viehhändler), AB: 1925/26
Dummin Karl, Gontkowitz, Gut, Kr. Militsch (Lohngärtner), AB: 1925/26
Duscheck Fritz, Prausnitz (Militsch), Obernigkerstr. 1 (Zigarrenmacher), AB: 1925/26
Dutschke Richard, Deutsch-Damno, Kr. Militsch (Landwirt), AB: 1925/26
Duttke Pauline, Prausnitz (Militsch), Trebnitzerstr. 16 (Tabakarbeiterin), AB: 1925/26
Dworek Alfred, Karbitz, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Dworek Kurt, Trachenberg (Militsch), Schloßstr. 9 (Kaufmann), AB: 1925/26
Dworek Paul, Karbitz, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Dworek Theodor, Karbitz, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Dworreck Gottlieb, Groß-Ossig, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dyba Hyazinth, Bogislawitz, Gut, Kr. Militsch (Ziegelmeister), AB: 1925/26
Dzialaß August, Groß-Lahse, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dzialaß Franz, Groß-Lahse, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Dzialaß Josef, Klein-Lahse, Kr. Militsch (Dörrmeister), AB: 1925/26
Dzialaß Paul, Groß-Lahse, Kr. Militsch (Bauergutsbesitzer), AB: 1925/26
Dzialles Josef, Althammer-Goschütz, Kr. Militsch (Häusler), AB: 1925/26
Dziekan Karl, Militsch, Kirchstr. 3 (Lehrer), AB: 1925/26
Dziubeck Friedrich, Militsch, Bahnhofstr. 1, Telefon 34 (Gastwirt), AB: 1925/26

Comment here